Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
cz en
Facebook Menu
Naše pobočky,
kontakty
více
Naše pobočky
Ceník
našich služeb
více
Ceník našich služeb
Rozzáříme Vám svět čistotou...
Exkluzivní dárkové poukazy a čistící pomůckyPotřeby pro domácnost Doprava vaší zakázky zdarmaJste vytíženi a nestíháte? Členství zdarma – výhody a bonusyČlenské karty se slevou
Víte kolik jsme už obsloužili zákazníků?

Od začátku roku 2024 přišlo na naše pobočky 36.516 zákazníků a s naším členstvím ušetřili 114.852 Kč. Tato čísla rostou každým dnem!

 

Vítejte na stránkách čistírny oděvů Daja

Čistírna oděvů Daja působí ve službách od roku 1992 na území Prahy 1, 5, 6 a v Hradci Králové. Za tuto dobu získala ocenění pro svoje stabilně prvotřídní služby a udržuje si nadále proti konkurenci vysoký standard. Jako jedna z prvních byla několikrát oceněna značkou kvality Czech Made.

Hlavní ocenění však přišlo opakovaně od spokojených zákazníků ve vyhlášené soutěži o nejlepší čistírnu oděvů v Praze rádia KISS a nově Městského úřadu Prahy 1. Uznání za dobrou péči a kvalitní práci v oboru se vrací doporučením oděvních a modelingových firem, kteří rádi využívají našich služeb (Marks & Spencer, Taiza, Versace, BOSS, H. Fejková, Blažek, atd.) a doporučují nás svým zákazníkům. Spolupracujeme i s časopisy, se kterými konzultujeme rozdílnost čištění dnes i praktik domácího ošetřování oděvů našich babiček.

Služby provádí profesionální tým s dlouholetou praxí v oboru s vysokou společenskou a odbornou úrovní. Pracovnice jsou trvale vedeny a školeny k využívání novinek v oboru tak, aby udržely krok s vývojem nových materiálů. Společnost je vedena českými majiteli a financována českým kapitálem.

Čistírna oděvů Daja disponuje plně ekologickými stroji značky Union a používá moderní technologické způsoby čištění oděvů a úprav vláken, mezi které patří apretace, impregnace, antistatika, ochrana proti skvrnám, molům a roztočům. Je maximálně šetrná k zachování hebkosti a prodloužení životnosti materiálů. Zakázky jsou žehleny ručně s parou na profesionálních žehlicích prknech, které látku neprožehlí a neoleští. Veškeré oděvy (i bytový textil), jsou nadýchané a příjemné na nošení.

 

Naše ocenění

Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění
Šipka