Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
cz en
Facebook Menu

Čistící pomůcky

Pomůcky do domácnosti pro rychlou údržbu před odchodem do práce nebo za zábavou. Konečná tečka vašeho bezchybného image. Lepící válečky, kartáče, ramínka a vaky si můžete zakoupit na našich pobočkách nebo objednat online.

Lepící válečky a čistící kartáče

Lepicí páskou čistícího válečku odstraníte všechny chloupky z obleků od domácích mazlíčků. Odtržením použité a již nelepící části válečku získáte opakovaně nový čistící povrch. Čistící kartáče díky struktuře materiálu v kartáči Vám umožní odstranění drobných chloupků z flaušových a vlněných materiálů. Nově máme i kartáče pro kůže a svetry, kdy jejich použitím obnovíte jemný povrch oděvů.

Apretace

Snadný a rychlý dokončovací proces pro veškeré oděvy a bytový textil. Vhodný pro všechny látky. Po aplikaci si výrobek udržuje svůj tvar, látka je vyhlazená a prodyšná, pohodlná na nošení. Několikanásobně prodlužuje životnost vašeho výrobku.

Ramínka

Po Váš šatník máme k dispozici dřevěná ramínka v nejlepší kvalitě. Široká dřevěná ramínka se neprověšují a svému oděvu tak dávají plnou podporu po celou dobu uskladnění. Ramínka jsou vhodná pro všechny druhy oděvů.

Vaky na oděvy

Tyto nepostradatelné obaly šatů jsou na cestách velmi vhodným pomocníkem. Vyčištěné a vyžehlené oblečení pohodlně přepravíte na místo svého pobytu a díky tomuto jednoduchému šatnímu doplňku jste vždy stoprocentně a bezchybně připraveni k důležitému jednání nebo společenským setkáním. Vaky máme jak krátké pro obleky, tak dlouhé pro kabáty. Speciálně dlouhé a široké pak pro svatební šaty.

Impregnace (ochrana proti skvrnám)

Tenká, neviditelná vrstva křemíkových nanočástic ochrání před provlhnutím a skvrnami. Odpuzuje vodu a další tekutiny, brání ulpívání nečistot a prachu, zachovává prodyšnost látky i její strukturu, několikanásobně prodlužuje životnost vašeho výrobku.

Jste vytížení a nestíháte?

Objednejte si dopravu ušetříme vám čas

 

Naše ocenění

Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění
Šipka