Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
cz en
Facebook Menu

Čištění oděvů z textilu

„Je to pravda veliká, šaty dělají člověka“ text písně Voskovce a Wericha

Náš jedinečný styl v oblékání vytváří každému z nás unikátní image. Jedinečnou osobností jsme díky našemu vlastnímu stylu oblékání v zaměstnání, při podnikání, ve svém volném čase při sportu nebo zábavě, při důležitých životních událostech, nebo významných společenských příležitostech. Náš styl oblékání je vždy odrazem toho, kdo jsme. Důvod, proč si všechny oděvy zaslouží významnou pozornost od nás všech, je jejich prvotní nákladnost pořízení. Proto si je snažíme udržet jako nové co nejdéle.

Včasná záchrana oděvu je pro každého z nás vždy dobře vynaloženou investicí. Někdy se stane, že i přes veškerou péči věnovanou údržbě oděvu se skutečně nepodaří některé nešťastné a nevratné poškození oděvů čištěním napravit. Pokud se to již stane, považujte poškození za nedobrovolnou očistu skříně a darujte tuto část oděvu třeba na charitu.

Servis klientům

Čištění v koupeli Solvon K4 je tak jemné, že kdyby mohl Váš oděv mluvit, řekl by Vám sám, že nejen lépe vypadá, ale také se mnohem lépe cítí. Ošacení, které je v této koupeli očištěné se vrátí nejen čisté, ale také hedvábné na dotek a tkaniny jsou k tomu navíc oživené, hebké a vláčné. Protože lázeň je chemicky inertní s nízkým napětím, odnese nečistoty z oděvů bez poškození vlákna a zachování antistatiky.

Se Solvonem K4 se nemusíte starat o suché čištění citlivých tkanin, jako jsou krajky, svatební šaty, korálky a flitry, ručně malované látky, hedvábí, kůže, semiše, mikrovlákna, záclony, acetáty a pružné materiály nebo čalounění, protože toto vše v lázni bezpečně vyčistíte.

Čištění a záchrana - Je to věc důvěry!

Dlouhodobou důvěru v naše schopnosti nám prokazuje stálá soukromá klientela. Mezi naše nejprestižnější a nejváženější zákazníky patří naši expresidenti Václav Klaus s chotí Livií a Václav Havel s ženou Dagmar. Velice si této důvěry vážíme.

Významné módní ateliéry a prestižní obchodní domy v Čechách jako Helena Fejková, Iška Fišárková, Osmann Laffita, Blažek, Delor, Chanel, Le Premiere, Christian Dior, Fendi, Gucci, Givenchy, Hermès, Valentino a Versace jsou v našich prestižních seznamech klientů.

„Když je potřeba obnovit vitalitu vašeho oděvu, čistírna oděvů Daja nabízí jedinečnou směs služeb, které obnoví původní styling oděvů.“

Na Čistírnu oděvů Daja v Praze a Hradci Králové se můžete spolehnout s péčí o nejjemnější tkaniny a textilie s extrémním důrazem na detail. Používáme nejlepší a nejmodernější techniky, abychom zajistily, že každý složitý detail vašeho oděvu bude obnoven do své původní nádhery. Všechny oděvy jsou kontrolovány, aby se odhalily skvrny, viditelné pouhým okem, včetně barevné nesrovnalosti ve tkanině. Po kontrole oděv podstoupí vybrané individuální ošetření oděvu pomocí speciálních technik. Výstupní kontrolou před výdejem se ujišťujeme o bezchybném provedení.

Můžete se spolehnout na perfektní šatní servis od Čistírny oděvů Daja v Praze a Hradci Králové. Pracujeme vždy s profesní poctivostí a důrazem na detail, který klade vysoké nároky na odborné znalosti našich pracovníků. Denně zabezpečujeme váš perfektní šatní servis a bez poskvrny.

Servis firmám

Nový systém čištění se Solvonem K4 uspokojí potřeby ekologicky smýšlejících zákazníků. Šetří planetu zemi, je nealergický a zabezpečuje dlouhou životnost oděvů. Uniformy vypadají lépe a vydrží déle. Všichni jistě ocení jak o moc jasnější, čistší a bělejší je jejich ošacení. Čištění není na ropné bázi. Použitím systému Solvonu K4 při čištění je eliminováno riziko kontaminace nebezpečnými látkami.

Vaši zaměstnanci ocení bezpečnější pracovní prostředí a pracovní oděvy bez zápachu a škodlivých látek. Firmy, které používají uniformy, výrobci textilních a oděvních stylů se mohou svěřit jemnému procesu čistění v Čistírně oděvů Daja bez obav o své modely, protože nepředstavují pro zákazníka ani výrobce žádné riziko.

„Není divu, že tuto možnost každý rád využije!“

Čistění korporátním firmám a společnostem, divadlům, hotelům, i restauracím na míru

Čistírna oděvů Daja má dlouholetou tradici, bohaté zkušenosti se servisem pro firmy, se zpracováním prádla hotelů a stravovacích provozů. Má stabilizovaný personál, trvale školený a seznamovaný se stále novými materiály, trendy a technologiemi čištění. Zavedením kontrolního systému procesů s nejvhodněji zvoleným technologickým procesem, zachováváme svým klientům životnost materiálů oděvů a textilu nad dobu vyřazení. Výrazně tak snižujeme náklady zákazníka. Přínosem je uspokojení potřeb i těch nejnáročnějších zákazníků.

Svým zákazníkům poskytujeme vysokou garanci stabilní kvality poskytovaných služeb a produktů. Kompletním využitím služeb Čistírny oděvů Daja v Praze a Hradci Králové získá klient úsporu prostor, úsporu mzdových nákladů, úsporu za vlastní dopravu. Pracujeme každý pracovní den.. Na vyžádání klienta připravíme plán, a vypracujeme nabídku na míru. Obracet se můžete na obchodního zástupce Mgr. Jakuba Janatu 602 262 200.

Čistírna oděvů Daja má připraven zajímavou formu benefitů pro zaměstnance na úsporu času při zajišťování údržby ošacení. Formou nákupu dárkových poukazů na čištění oděvů udělá každá firma z obyčejné věci, neobyčejný dárek pro své zaměstnance. Odměňte své zaměstnance již nyní.

Košile a jemné prádlo

Když přinesete Vaše osobní prádlo, jako jsou košile a halenky, čistírna oděvů Daja má trvalou starost, aby i nadále zůstaly bezchybné jako v den nákupu. Optimální péče se jim dostane speciálním a individuálním přístupem. Vhodný proces zaručí maximální šetrnost k prádlu. Když přijdete pro své košile, zjistíte, že Čistírna oděvů Daja udělala maximum pro Vaši spokojenost.

Vizitkou Vaší osobnosti jsou krásně ručně žehlené košile. Proto se Čistírna oděvů Daja snaží splnit vaše očekávání k naprosté dokonalosti a krátkém termínu.

Pro perfektní výsledek máme připraveny následující postupy:

  • zvolíme vhodnou technologii praní nebo čištění
  • jemné odstranění skvrn a zašpinění podle potřeb oděvu
  • pokud je to nezbytné, čistíme ručně
  • podle vašich preferencí přidáme škrob nebo apretaci
  • košile jsou ručně žehleny do znamenité dokonalosti
  • jemné prádlo je složeno a zabaleno tašek
  • podle vašich pokynů jsou košile buď složeny, nebo připraveny k expedici na ramínku
  • pro mokré čištění používáme nealergické prací prášky a aromata
  • termíny vyčištění košil 24 hodin
 

Naše ocenění

Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění Ocenění
Šipka