Od začátku roku 2014 jsme obsloužili již 42795. zákazníka.

A s naším členstvím jste ušetřili tento rok 51.951,- Kč.

Tato čísla rostou každým dnem!
Kolik jsme už obsloužili zákazníků?

CZ EN   |

Čistírna oděvů Daja
 Největší profesionál na údržbu textilu, zachování oděvů a kůží
 Naše motto kvalita, vstřícnost, spolehlivost.

Nevíte si rady? Poradíme vám…
+420 602 262 200


 

Staráme se o čistotu

Jsme tu s Vámi již 20 let!
První ekologická čistírna v objetí zelené – nový bezpečný proces čištění pro ovzduší,
vodu a půdu! Poprvé máte Vy i Vaše oděvy skutečnou možnost volby.

 

Vážení přátelé, naše jméno znamená hodně. A proto jsme vynaložili nemalé úsilí i peníze, abychom jako první v republice k letošnímu 20.výročí naší firmy na trhu služeb uvedli do provozu zcela nový a bezpečný systém čištění, který je šetrný k životnímu prostředí i oděvům.

Je to zelené čištění – ropa free – uhlovodíky free.

Většina čistíren v ČR používá synteticky chlorované uhlovodíky, tzv perchlorethylen, který EPA klasifikuje jako nebezpečnou látku. Kalifornie jako první přistoupila k zákazu používání této látky, ostatní státy navrhly obdobné právní kroky a Čistírna oděvů Daja je první v ČR, která vám nabízí bezpečnou možnost volby.

Můžete mít dobrý pocit - používání systému čištění v lázni Solvon K4 nepředstavuje riziko pro lidi, ovzduší, vodu i půdu. Je bezpečné pro kůži, vhodné pro alergiky jako non alergenní a nedráždivé. Čistění v této lázni je dobré pro kůži i oblečení, které nosíte a které dýcháte.

Chcete vědět víc? Podívejte se na stránky o Solvonu K4.

Bez čistého límečku by Napoleon nedobyl Egypt, Churchill nezastavil nacisty, Lincoln nevyhrál prezidentské volby a nezrušil otroctví. Kdyby tito pánové žili dnes, jistě by navštěvovali Čistírnu oděvů Daja.

Čistírna oděvů Daja chápe čas i úsilí, které věnujete svému dokonalému vzhledu a nemalé investici do módního oblékání. Proto věnuje maximální péči vašim šatům a dbá, aby ošacení vypadalo vždy nejlépe. Ctí nadčasové hodnoty oděvů i bytových tkanin a klade důraz na zachování jejich integrity. Dokáže bezpečně odstranit skvrny a vrátit oblečení zpět k jeho dokonalosti. Má speciální programy, jak udržet dlouhodobou životnost všech druhů materiálů i tkanin a vrátit jim jejich svěží vzhled.

Čistírna oděvů Daja v Praze pracuje vždy s profesní poctivostí a důrazem na detail, který klade vysoké nároky na odborné znalosti svých pracovníků. Denně zabezpečuje váš perfektní šatní servis bez poskvrny.

 
 

Mapa stránek| Kariéra| Ochrana osobních údajů
Podmínky užívání webu| SEO spolupráce

V Celnici 3, Praha 1
tel: 224 212 787

Kaufland Vypich, Praha 6
tel: 235 310 438

OC Futurum, Hradec Králové
tel: 495 260 829

 

info@cistirna-odevu-daja.cz

Tvorba www Neofema s.r.o.