Pro jejich redukci a dokonalé odstranění slouží čtyři základní kroky: 
 
1) Krok - snížení vlhkosti vzduchu na 50 % pravidelným větráním prostor
2) Krok - přikrývky a polštáře oddělovat od matrace pravidelně přes den kvůli snížení teploty, vlhkosti a přístupu světla
3) Krok - pravidelné praní polštářů, peřin, ložního prádla, plyšových hraček a to nejméně na 60 °C s použitím desinfekčního prostředku
4) Krok - najdete u nás!! PŘÍPRAVEK PROTI ROZTOČŮM, který po 8 hodinách vyhubí 99 % vše živé.
 
Aplikaci vám provedeme u nás na pobočkách v Praze nebo Hradci Králové za cenu 50,- Kč, nebo si můžete rozprašovač koupit domů za cenu 159,- Kč aplikovat, kde budete potřebovat. 
 
Menu

Naše pobočky,
kontakty
více
Ceník
našich služeb
více
Exkluzivní dárkové poukazy a čistící pomůcky Doprava vaší zakázky zdarma Členství zdarma – výhody a bonusy
Víte kolik jsme už obsloužili zákazníků?

Od začátku roku 2015 přišlo na naše pobočky 25.418 zákazníků a s naším členstvím ušetřili 79.946 Kč. Tato čísla rostou každým dnem!

 

Vítejte na stránkách čistírny oděvů Daja

Čistírna oděvů v Praze působí ve službách od roku 1990. Za tuto dobu získala ocenění pro svoje stabilně prvotřídní služby a udržuje si nadále vysoký standard. Jako jedna z prvních byla oceněna značkou kvality Czech Made.

Hlavní ocenění však přišlo od spokojených zákazníků ve vyhlášené soutěži o nejlepší rychločistírnu v Praze rádia KISS a nově Městského úřadu Prahy 1. Uznání za dobrou péči a kvalitní práci v oboru se vrací doporučením oděvních a modelingových firem, kteří rádi využívají našich služeb (Marks & Spencer, Taiza, Versace, BOSS, H. Fejková, atd.) a doporučují nás svým zákazníkům. Spolupracujeme i s časopisy, se kterými konzultujeme rozdílnost čištění dnes i praktik domácího ošetřování oděvů našich babiček.

Služby provádí profesionální tým s dlouholetou praxí v oboru s vysokou společenskou a odbornou úrovní. Pracovnice jsou trvale vedeny a školeny k využívání novinek v oboru tak, aby udržely krok s vývojem nových materiálů. Společnost je vedena českými majiteli a financována českým kapitálem.

Čistírna oděvů disponuje ekologickými stroji, používá moderní technologické způsoby čištění oděvů a úprav vláken po čištění tak zvanou Apretací - (obnoví nemačkavost, odolnost vůči špinění). Je maximálně šetrná k zachování životnosti materiálů. Zakázky jsou žehleny ručně na profesionálních žehlících prknech, které látku neprožehlí a neoleští. Speciálně pánské košile jsou nadýchané a příjemné na nošení.

A bargain gift voucher which will make you happy
 

Naše ocenění